???? Büyük Yılbaşı Güncellemesi ????

Beklenen büyük yılbaşı güncellemesi artık bizimle. Öncelikle /yilbasi yazarak da gelen sistemlerin menüsünü inceleyebilirsiniz. Hadi nelerin geldiğine göz atalım:

Önemli Güncellemeler:

 1. Duello:  Toplam Arena ve Kitten oluşan duello artık bizimle
              • Arenalar: Orta çağ, Kutup, Köy, Cehennem, Çöl End ve Sumo (Sumo arenası sadece Sumo kiti için.)
              • Kitler: Demir, Elmas, Netherit, Okçu, Arbalet, Aquaman (mızrak) ve Sumo.
 2. Katil Kim: Bir hafta azami süresi olan Katil Kim artık bizimle. 1 Hafta boyunca sunucuda olacak. Merak etmeyin oyunu sever ve belli bir kitlesi olursa, yani tabir-i caizse "tutarsa" sunucuda kalmaya devam edecek.
              • Arenalar: Labaratuvar (16 kişilik), Şehir (10 kişilik)
 3. Mini Oyunlar: Toplam 12 oyundan oluşan mini oyunlar artık bizimle. /oyun yazarak inceleyebilirsin.
              • Oyunlar: Candy Crush, Taş Kağıt Makas, Pong, X-O-X, Yazı Tura, Hafıza, Yılan, UNO, Hedef 4, Slot
  Makinesi, Mayın Tarlası, Köstebeği Vur.
 4. XP FLY: Artık sahip olduğunuz xp'ler kadar uçma hakkın var. /xpfly yazarak uçalabilirsin.
 5. İkinci Şans: Artık doğrudan ölmeyeceksin. Öldün sandığında aslında "bayılmışsın" haberin yok. Yani; ölünce bayılıyorsunuz. Canınız yarım kalp olarak düşmeye devam edecek. Eğer birisi üstüne sağ tıklarsa canının yavaş yavaş dolacak. Canın tamamen doğduğunda ise iyileşeceksin. (İyileşirken hasar alırsan iyileşme iptal edilir.)

Diğer  Güncellemeler:

 1. Canavarlar: Bazı canavarlar artık yılbaşı şapkası takıyor.
 2. Hasar Göstergesi: Herhangi birine veye bir şeye vurduğunda, ne kadar vurduğunu görebileceksin.
 3. Arkadaşlık: Detaylı arkadaşlık ve parti sistemi artık bizimle. Arkadaşlarınızla birbirinize pvp açık yerlerde dahi vuramazsınız, Arkadaşlarına takma isimler verebilir, en son ne zaman aktif olduğunu görebilir ayrıca durum mesajını değiştirebilirsin. Detaylı bilgi için: /arkadaş yazabilirsin.
 4. Animasyonlar: Artık çalışma masası, örs, büyü masası, fırın, köylü.... ve dahası gibi öğelerden işlem yaparken animasyon olacak. Nasıl olduğunu görmek için başka birinin bu tür şeyleri kullanmasına bakabilirsin.
 5. Eşya Ayrıştırma: Bir çalışma masasına shift + sağ tık yaparak halihazırdaki eşyalarını ayrıştırabilirsin. (Köylü eşyaları hariç.)
 6. Görünmez Çerçeveler: Dilersen eşya çerçevelerinin görünürlüğünü açıp kapayabilirsin. Önce /çerçeve yazıp çerçeve düzenleme modunu açıp; sonra bir eşya çerçevesine shift + sağ tık yapman yeterli. 
 7. Kumar: CSGO ruletini çoğunuz biliyorsunuzdur. Artık sunucuda bu da var. /kumar yazarak rulet ekranına erişebilirsin. 3 farklı renge teklif verme şansın var. Rulet döndüğünde senin rengin kazanırsa yatırdığın paranın 2 katını alabileceksin.

Etkinlikler:

 1. Duello Turnuvası: 10 kişilik bir duello turnuvası yapılacak. Şartlar eşit olacak. Kazanan kişiye 25 kredi verilecek. Gün ve saati discord sunucumuzdan duyuracağız.
 2. Haftalık Aktiflik Etkinliği: 31 Aralık 2020 saat 23.59'da haftalık aktiflik etkinliği başlayacak. 07 Ocak saat 23.59'da bitecektir. Adından da anlayabildiğin üzere 1 hafta içinde en çok çevrimiçi olan 3 kişi kazanacak.
  • Ödüller
  Birinciye 1 aylık MVIP
  İkinciye 1 aylık VIP+
  Üçüncüye 1 aylık VIP
  (Kazanan, kazandığına zaten sahipse kazandığı ürünün kredisi verilecek.

Çekilişler:

 1. Kredi Çekilişleri: Toplam 10 kişiye 10'ar kredi olarak toplamda 100 kredi vereceğiz. Çekiliş discord sunucumuzun çekiliş kanalında yayınlanacak.
 2. Bir kişiye Sınırsız VIP hediye edeceğiz. (Kazananda herhangi bir VIP olması durumunda kredisi verilecek.)

Kampanya: Son olarak haberi kampanyamız ile kapatıyorum:
31 Aralık saat 23.59'da Toplam 10 gün sürecek 2x kredi kampanyası aktif edilecektir. Yani yüklediğiniz kredinin 2 (iki) katını alabileceksiniz.