Şifre Çalınması gibi Güven problemleri doğuran dedikodular Hakkında.
ApplePie 15 Mayıs 2020 01:18

Umudum o ki, yazdıklarımız gerçekten iyi niyetimiz de dikkate alınarak okunur.Öncelikle kafamı kaşıyacak zamanım dahi olmamasına rağmen beni bu açıklamayı kaleme almak zorunda bırakan, yüzümüze gülüp, iyi niyetimizi sömürüp arkadan vuran, onur yoksunluğu çeken, haysiyet kelimesini muhtemelen hiç duymamış, haset erbabı arkadaşlara teşekkür ederek başlamak istiyorum. Dikkatinizi çekmek isterim, 1.15.2 Sürümünü sizlere online olarak arkadaşlarınızla nezih bir ortamda oynatmak için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz; yeri geldiğinde uykudan feragat ediyor, hatta elimizde çok az bulunan ziyadesiyle önemli bir kaynak olan zamanımızı harcıyoruz. Bugün aynı iş yerinde çalışıyor olsa da, aynı apartmanda oturuyor olsa da tanımadığı kendi gibi sıradan bir insana Selam vermek için beş saniyesini dahi harcamaya çekinen bir toplumda yaşadığımızı da özellikle irdelemek istiyorum. İnternet ortamını biliyoruz, zerre cesareti olmayan, gezegendeki hiç bir varlığa yakıştıramayacağımız aşağılık karakterdeki insanların cirit attığı, top oynadığı ve sizin bizim gibi iyi niyetli insanların sürekli bu aşağılık mahluklar tarafından saldırıya uğradığı bir pislik yuvası adeta. Bir şeyler yapmaya çalışan azimli insanların emeklerine bok atmaktan başka bir şeye yaramayan deyim yerindeyse bir baltaya sap olamamış hiç bir şeyi beceremeyen, becermek için çaba dahi sarf etme zahmetine girmeyen, sürekli ona buna haset eden karaktersizlerin "Anonim" olduklarını zannetmelerine güvenerek adeta inleri haline gelmiş bir bok çukurundan farksız.

Bu yazdıklarımın içinde iddia edilen saçma sapan şeylere değinmeyeceğim bile, başından beri bizimle sohbette, muhabbette bulunmuş arkadaşlarımız çok iyi bilmektedir ki karşılıklı güvene çok fazla önem verir, bu güvenin asla sarsılmaması için elimizden geleni ardımıza koymayız. Yine muhabbetleştiğimiz arkadaşlarımız bilirler ki sunucunun varlığındaki amaç "Para" değildir. Zira bu konuları bir çok sohbet ortamında defaatle konuşmuşuzdur. Neleri verdiğimizi ve karşılığında ne aldığımızı en az bizim kadar sizler de bilmektesiniz. Neticede yukarıda anlattığım "bok çukuru"nda samimi olmak kolay değil.

Dün gece DC sunucumuza gelerek, hiç bir yöneticiyle, rehberle ya da yetkiliyle konuşmadan Ana sohbet kanalına Hurra dalış yapıp gerçekten iyi niyetli olmadığına inandığımız asılsız, kanıtsız safsataları savuran, adeta içindeki kötülüğü ulu orta kusan şahısla alakalı içinde şüphe olan var ise; Sözüm size; Bu veya buna benzer bir durumu asla burada göremezsiniz ve umuyorum ki asla da göremeyeceksiniz, Yetkili hiç bir arkadaşın ben dahi bu tip saçmalıklarla uğraşacak zerre zamanı olmadığı gibi bununla birlikte aramızda karaktersiz, haysiyetsiz, şeref yoksunu kimse de yoktur buna emin olabilirsiniz. Biraz evvel de bahsettiğim gibi aramızda "Karşılıklı Güven" ortamı sağlamak için her daim fırsat buldukça sizlerle muhabbet etmeye çalışıyoruz, bizim sarf ettiğimiz çabayı, harcadığımız zamanı verdiğimiz emeği gerçekten göz ardı edip şüphe duyma yolunu seçecek biri varsa da bunu gerçekten çok net ve samimi bir şekilde söylüyorum Gönül rahatlığıyla gelip benimle konuşabilir, gerekirse yine gönül rahatlığıyla aramızdan ayrılabilir, kırılacak darılacak değiliz.

Biliyorum uzun oldu ama bu yaşanan saçmalığın ilk olmayacağını bildiğim için külliyen cevaplamak istiyorum. Çünkü bu lağım çukurunda bok yiyen ve bok kusan karaktersizler, iyi niyetli ve samimi insanları genellikle azınlık seviyesinde bırakıyorlar, dolayısıyla eminim sık sık bu tip karaktersizler ile karşılaşacağız. Bizi bilen, tanıyan elbet bu tip saçmalıklara aldırmayacaktır bile lakin henüz aramıza yeni katılan arkadaşlar için özellikle böyle bir açıklamayı boynuma borç olarak biliyorum. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim, Gerçekten bir güven sorununuz olduğunda çekinmeden bana ulaşabilirsiniz, keyifli oyunlar dilerim.


Etiketler: -
Bu haber yorumlara kapalıdır.